Klienci biznesowi

Klienci biznesowi

Kancelaria podejmuje się kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców w każdej formie prawnej – począwszy od przedsiębiorców działających na rynku jednoosobowo jak i w formie spółki cywilnej a także spółek handlowych – zarówno osobowych (np. spółka jawna) jak i kapitałowych (np. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i spółka akcyjna).

Kancelaria oferuje doradztwo prawne oraz reprezentacje przed sądem pracy pracodawców oraz pracowników, w szczególności w procesach dotyczących:

  • zapłaty odszkodowania lub zadośćuczynienia za wypadek w pracy lub w drodze do pracy,
  • zapłaty odszkodowania w innych sporach z zakresu prawa pracy,
  • nawiązywania, zmiany lub rozwiązywania stosunków pracy,
  • ustalenia stosunku pracy,
  • molestowanie, mobbing i dyskryminację.

Ponadto

Przygotowujemy projekty umów o pracę, kontraktów menedżerskich oraz umów o zakazie prowadzenia działalności konkurencyjnej.

Bierzemy udział w negocjacjach oraz doradzamy w sporach ze związkami zawodowymi.

Oferujemy porady prawne w zakresie przejmowania pracowników przez innego pracodawcę, oraz w zakresie połączenia, podziału i zbycia przedsiębiorstwa pracodawcy lub jego zorganizowanej części.

Doradzimy w zakresie zwolnień grupowych, opiniujemy również układy zbiorowe pracy, przygotowujemy projekty regulaminów pracy, wynagradzania, premiowania, nagród jubileuszowych, zakładowego funduszu świadczeń socjalnych i innych aktów wewnątrzzakładowych.

Prowadzimy sprawy w całej Polsce

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta,
zapraszamy do kontaktu.